Hradec Králové florbal team

5. ročník o Pohár FLA 2014 - 3. 5. 2014

03.05.2014 22:05

 

1. zápas skupiny B - Tornados - FBC Titáni Pardubice

Tornados Hradec Králové - FBC Titáni Pardubice                   3:0

1:0 O. Špalek (Svoboda), 2:0 Dědič (Trnka), 3:0 T. Bouz (Aubus)

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Honza Volenec, Roman Dostál - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Dušan Aubus.

Bez vyloučení

 

2. zápas skupiny B - Tornados - AFC Dřeváci Pomezí

Tornados Hradec Králové - AFC Dřeváci Pomezí                      4:1

1:0 Aubus (Vodák), 2:0 T. Bouz (O. Špalek), 3:0 Trnka (Aubus), 4:1 Dědič (O. Špalek) - 3:1 Jiráň (Šimon)

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Lukáš Vodák, Honza Volenec - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Roman Dostál, Dušan Aubus.

Vyloučení : 1:2

O. Špalek - 2 min. : Šejnoha - 2 min., Pitr - 2 min.

Využití : 2:0

Aubus (Vodák) - branka 1:0, Dědič (O. Špalek) - branka na 4:1

 

3. zápas skupiny B - Tornados - Black Team

Tornados Hradec Králové - Black Team                                   4:0

1:0 Dostál (Vodák), 2:0 Aubus (T. Bouz), 3:0 Dědič (Dostál), 4:0 Trnka (Dostál)

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Lukáš Vodák, Honza Volenec - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Roman Dostál, Dušan Aubus.

Bez vyloučení

 

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Děti ulice 3 2 1 0 14:3 7
2. Sokol Předměřice 3 1 2 0 8:6 5
3. Dynamo Malšovice 3 1 1 1 7:7 4
4. Homolkovi vepři 3 0 0 3 1:14 0

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. FBC Tornados 3 3 0 0 11:1 9
2. Titáni Pardubice 3 2 0 1 10:5 6
3. Dřeváci Pomezí 3 1 0 2 7:6 3
4. Black Team 3 0 0 3 1:17 0

Skupina C:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Holba Team 3 3 0 0 11:1 9
2. Homolkovi vepři 3 2 0 1 10:4 6
3. FBC Rochlice 3 1 0 2 5:9 3
4. Fehrer Bohemia 3 0 0 3 3:15 0

 

Play off - Čtvrtfinále

Tornados Hradec Králové - Dynamo Malšovice                        3:2

1:0 Dostál (Zedka), 2:0 Aubus (Dědič), 3:2 Aubus (Dostál) - 2:1 Smolík (Rotter), 2:2 Langhammer (Čtvrtečka)

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Lukáš Vodák, Honza Volenec - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Roman Dostál, Dušan Aubus.

Vyloučení : 0:2

Rotter - 2 min., Sochor - 2 min. +ČK3

Využití : 1:0

Aubus (Dostál) - branka na 3:2

 

ČT1 Děti ulice Sokol Předměřice 4:1
  Lehký (Krajčí), Škeřík (Lehký), F. Lahučký (Lehký), Lehký (F. Lahučký) - Hellmann (Klaban)
ČT2 FBC Tornados Dynamo Malšovice 3:2
  Dostál (Zedka), Aubus (Dědič), Aubus (Dostál) - Smolík (Rotter), Langhammer (Čtvrtečka)
ČT3 Homokovi vepři Titáni Pardubice 1:2 po náj.
  Ježek (Pischel) - Roubal (Truhlář), nájezd Žák
ČT4 Holba Team Dřeváci Pomezí 3:1
  J. Andrle (Heger), J. Andrle, J. Andrle (Kilčický) - Teplý (Zdražil)

 

Play-off semifinále

Tornados Hradec Králové - Hradečtí Vikingové                        0:1

0:1 Krajčí (Hušek)

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Lukáš Vodák, Honza Volenec - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Roman Dostál, Dušan Aubus.

Vyloučení : 2:1

Dědič - 2 min., Trnka - 2 min. : Lehký - 2 min.

Bez využití

 

SEM1 FBC Tornados Děti ulice 0:1
  Krajčí (Hušek)
SEM2 Holba Team Titáni Pardubice 4:2
  Vlk, J. Andrle (Zgarba), Dohnal (F. Andrle), Vlk (Bejdák) - Truhlář (Dvořák), Žák (Truhlář)

 

zápas o 3. místo

Tornados Hradec Králové - Titáni Pardubice                           2:5

1:0 Volenec, 2:3 Dostál (O. Špalek) - 1:1 Vymlátil (Říha), 1:2 Žák (Vymlátil), 1:3 Roubal (Cinko), 2:4 Žák (Vymlátil), 2:5 Truhlář PP

Sestava :

Jakub Svoboda - Jirka Zedka, Lukáš Vodák, Honza Volenec - Michal Dědič, Ondra Špalek, Tomáš Bouz - Lukáš Trnka, Roman Dostál, Dušan Aubus.

Vyloučení : 1:1

Volenec - 2 min. : Vašina - 2 min.

Bez využití

 

FINÁLE

FIN Holba Team Děti ulice 1:3
  Kilčický (Bejdák) - Čížek (Hušek), Koldinský (Lehký), Hušek (F. Lahučký)
 
  Tým na konečném pořadí Zápasy
1. Děti ulice 6
2. Holba Team Šumperk 6
3. FBC Titáni Pardubice 6
4. FBC Tornados Hradec Králové 6
5. Homolkovi vepři 4
6. FBC Sokol Předměřice 4
7. Dynamo Malšovice 4
8. AFC Dřeváci Pomezí 4
9. FBC Rochlice 3
10. Fehrer Bohemia 3
11. Drutěva Pardubice 3
12. Black Team 3

 

Statistiky hráčů FBC Tornados na 5. ročníku o Pohár FLA 2014

Jméno Zápasy Body
Dušan Aubus 6 6 - ( 4 + 2 )
Roman Dostál 6 6 - ( 3 + 3 )
Michal Dědič 6 4 - ( 3 + 1 )
Ondra Špalek 6 4 - ( 1 + 3 )
Lukáš Trnka 6 3 - ( 2 + 1 )
Tomáš Bouz 6 3 - ( 2 + 1 )
Lukáš Vodák 5 2 - ( 0 + 2 )
Honza Volenec 6 1 - ( 1 + 0 )
Jakub Svoboda 6 1 - ( 0 + 1 )
Jirka Zedka 6 1 - ( 0 + 1 )

 

Kontakt

FBC TORNADOS Hradec Králové

florbaltornados@seznam.cz

Pod Stráni 535
Hradec Králové
50006

Jiří Zedka - 608 332 058

Vyhledávání

    

Patches O'Houlihan: Zapamatuj si pět véček vybíjené: Vybij, vyhni, vyskoč, vyraž a vybij!

 

Termíny očekávaných akcí

Trénink TORNADOS

Středa 18. 9. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Joker Team Jaroměř

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 25. 9. 2019

Hala Kukleny - 20:00

Hradečtí Vikingové

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 2. 10. 2019

Hala Kukleny - 21:00

Myšáci Hradec Králové

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 9. 10. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Black Riders

-------------------------------------

2. kolo FLAHK 2019-2020

Sobota 12. 10. 2019

Hala Předměřice nad Labem

Tornados - Nová Paka   15:30

Tornados - Joker Team  16:30

Tornados - Hradečtí Vikingové 18:00

Tornados - Homolkovi vepři  19:30

-------------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 16. 10. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Kamikadze

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 23. 10. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Joker Team Jaroměř

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 30. 10. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Hradečtí Vikingové

-----------------------------------

3. kolo FLAHK 2019-2020

Sobota 2. 11. 2019

Hala Předměřice nad Labem

Tornados - Laviny      12:30

Tornados - Czech Garbage  15:00

Tornados - Valhalla    16:30

-------------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 6. 11. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Myšáci Hradec Králové

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 13. 11. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Black Riders

-------------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 20. 11. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Kamikadze

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 27. 11. 2019

Hala Předměřice - 19:30

Joker Team Jaroměř

-----------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 4. 12. 2019

Hala Kukleny - 20:00

Hradečtí Vikingové

-----------------------------------

4. kolo FLAHK 2019-2020

Sobota 7. 12. 2019

Hala Předměřice nad Labem

Tornados - Black Riders  15:30

Tornados - Kamikadze  17:00

Tornados - Černilov    18:00

Tornados - Patriots   19:30

-------------------------------------

Trénink TORNADOS

Středa 11. 12. 2019

Hala Kukleny - 21:00

Myšáci Hradec Králové

-----------------------------------

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode